طرح درس تاریخ شناسی چهارم سکه ها ،آیینه ی گذشته ها

طرح درس تاریخ شناسی چهارم سکه ها ،آیینه ی گذشته ها

دسته بندی: -

قیمت: 2000 تومان

تعداد نمایش: 541 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 9 آوریل 2020

به روز رسانی در: 9 آوریل 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

معرفی طرح درس :

طرح درس تاریخ شناسی چهارم سکه ها ،آیینه ی گذشته ها

 نام کتاب درسی: تاریخ شناسی   پایه تحصیلی: چهارم انسانی موضوع  درس: سکه ها ،آیینه ی گذشته ها

اهداف :

هدف کلی: آشنا شدن دانش آموزان با چگونگی پیدایش اولین سکه ها، طریقه ی ساخت سکه،جنس سکه، واحد پول،روش کار سکه شناس ، کاربردهای سکه در تاریخ شناسی

اهداف رفتاری:در پایان درس انتظار دارم دانش آموزان بتوانند: اولین سکه های ضرب شده ی ایران و جهان را بشناسند.(شناختی).طریقه ی ساخت سکه از دو روش قالب ریزی و ضرب را توضیح دهند.جنس سکه ها را بشناسند.واحد پول را تعریف کنند.روش های کار سکه شناس را نام برده توضیح مختصر بدهند. استفاده های تاریخی از سکه را بدانند.

رفتار ورودی:دانش آموزان قبل از تدریس باید بدانند : آثار باستانی چیست و چگونه یافت می شود. مراحل کار باستان شناس را بداند.اهمیت آثار باستانی برای دوره ی قبل از تاریخ و بعد از تاریخ را بداند. طریقه ی قدمت گذاری آثار باستانی را بداند.آثار باستانی منقول را بشناسد.

–   فایل بصورت ورد و قابل ویرایش –  تعداد صفحات :چهار صفحه – قیمت : فقط  دو هزار تومان  :

برای اطمینان شما :

فایل پی دی اف کامل این طرح درس فقط برای مشاهده در زیر آمده است . ابتدا فایل پی دی اف را مشاهده نمائید و در صورت رضایت فایل ورد و قابل ویرایش و بدون آرم این طرح درس را به قیمت دوهزار تومان از لینک خرید دریافت نمائید .ابتدا فایل پی دی اف را مشاهده نمائید :

در صورت رضایت :

فایل ورد و قابل ویرایش این طرح درس را از لینک خرید زیر و با قیمت  دو هزار تومان دریافت نمائید .بر روی لینک زیر کلیک کنید: