523 – طرح درس مطالعات اجتماعی هشتم بر اساس سند ملی درس قوه قضاییه

523 – طرح درس مطالعات اجتماعی هشتم بر اساس سند ملی درس قوه قضاییه

دسته بندی:

قیمت: 2000 تومان

تعداد نمایش: 741 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 21 ژانویه 2020

به روز رسانی در: 21 ژانویه 2020

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

معرفی طرح درس :

طرح درس مطالعات اجتماعی هشتم بر اساس سند ملی درس قوه قضاییه

 نام کتاب درسی: مطالعات اجتماعی      

    تحصیلی:  هشتم         

    موضوع   درس: قوه قضاییه

اهداف :

راهبرد موضوعی اصلی: نظام اجتماعی ، فرهنگ و هویت   هدف کلی : آشنایی دانش آموزان با نقش و وظایف قوه قضاییه در کشور

اهداف آموزشی: محافظت از نوجوانان در برابر آسیب های اجتماعی – ضرورت های وجود قوه قضاییه – وظایف قوه قضاییه – انواع دعاوی – وظایف قاضی و وکیل

حیطه ها و اهداف        انتظارات از دانش آموزان در این درس

تعقل

دعاوی کیفری و خقوقی را با یکدیگر مقایسه کنند – نقش مشاور حقوقی در مجتمع های قضایی را بررسی کنند – دلایل عدم رعایت قانون توسط برخی افراد را تحلیل کنند – در مورد ضرورت و لزوم وجود قوه قضاییه در جامعه تدبر کنند – وظایف قوه قضاییه را تحلیل کنند .

ایمان    -مراجعه به دستگاه قضایی جهت اختلافات را به دوستان خود توصیه کنند – به نقش مثبت نماز و دعا در حفظ سلامت روحی و جسمی خود باور داشته باشند – نسبت به وظیفه مهم قوه قضاییه در رسیدگی به شکایت ها و حل اختلاف مردم نگرش مثبت داشته باشند – نسبت به تلاش های مدرسه ، خانواده و قانون در محافظت خود در برابر آسیب های اجتماعی نگرش مثبت داشته باشند – از تلاش های نیروی انتظامی و پلیس در محافظت از افراد و برقراری امنیت شکر گذاری کنند .

–   فایل بصورت ورد و قابل ویرایش –  تعداد صفحات :دو صفحه – قیمت : فقط  دو هزار تومان

فایل پی دی اف کامل این طرح درس فقط برای مشاهده در زیر آمده است . ابتدا فایل پی دی اف را مشاهده نمائید و در صورت رضایت فایل ورد و قابل ویرایش و بدون آرم این طرح درس را به قیمت دوهزار تومان از لینک خرید دریافت نمائید .ابتدا فایل پی دی اف را مشاهده نمائید :

در صورت رضایت فایل ورد و قابل ویرایش این طرح درس را از لینک خرید زیر و با قیمت  دو هزار تومان دریافت نمائید .بر روی لینک زیر کلیک کنید: