54 – منظم کردن شرکت دبیران در جلسات شورای دبیران با راهکارهای مناسب

54 – منظم کردن شرکت دبیران در جلسات شورای دبیران با راهکارهای مناسب

دسته بندی:

قیمت: 2000 تومان

تعداد نمایش: 458 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 30 اکتبر 2019

به روز رسانی در: 30 اکتبر 2019

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

معرفی گزارش تخصصی

گزارش تخصصی مدیر ، معاون آموزشی ، معاون اجرایی :

منظم کردن شرکت دبیران در جلسات شورای دبیران با راهکارهای مناسب

– فایل بصورت ورد و قابل ویرایش در متن – تعداد صفحات پیست و پنج صفحه – قیمت فقط دو هزار تومان

ابتدا در زیر چکیده و فهرست مطالب و فایل کامل پی دی اف این گزارش تخصصی را برای مشاهده قرار داده ایم ابتدا مشاهده نمائید و در صورت رضایت فایل ورد و قابل ویرایش این گزارش تخصصی را  با قیمت دو هزار تومان خرید نمائید :

فهرست مطالب

چکیده 4

کلیدواژه : 4

مقدمه. 5

بیان مسئله. 6

ارزیابی از وضع موجود : 6

اهداف گزارش : 8

هدف تخصصی : 8

اهداف جزئی : 8

جمع آوری اطلاعات… 8

پیشینه تحقیق.. 9

نظر دکتر سید محمد میر کمالی : 10

شرح فعالیت های لازم جهت فعال سازی شورای دبیران.. 12

فعالیت هایی که با توجه به هدف شورای دبیران در جلسات باید مطرح شود : 12

دلایل اهمیت و فواید و ضرورت شورای دبیران در مدارس: 13

تحلیل یافته های علمی و بیان راه حل.. 16

انتخاب راه حل موقی و اجرای نظارت بر آن: 17

ارزیابی بعد از اجرای طرح.. 18

راهبردهای تقویت و بهینه سازی شورای دبیران.. 19

نقاط قوت طرح: 20

نقاط ضعف : 20

نتیجه گیری.. 20

راهکار های پیشنهادی.. 21

منابع‌ و ماخذ. 24

 چکیده

  انسان موجودی اجتماعی است که نیازها و خواست های او جز با همکاری و همیاری و تبادل نظر فکری برآورده نمی شود. انسان با کمک و همفکری توانسته است به اختراعات و اکتشافات بزرگ و بهره برداری از آن دست یابد و پیشرفت علم و تکنولوژی هرچه بیشتر این کار جمعی و تبادل اطلاعات وآرا و نظرات را در میان انسان ها ملت ها و دولتها بیشتر و بیشتر می نماید.    تصمیم گیری های اجتماعی در ابعاد مختلف سیاسی، فرهنگی و اقتصادی وقتی دقیق تر و درست تر خواهد بود که افراد صاحب نظر در تنظیم آن بیشتر شرکت داشته باشند و تصمیم ها هرچه بیشتر در معرض نظرخواهی و تبادل افکار و اندیشه های مختلف قرار گیرند. برخورد اندیشه ها به صورت پیوسته و صحیح می تواند نقایص و نارسایی های تصمیم گیری و اجرا در مجامع مختلف از بین ببرد ونتایج به دست آمده را هر چه کامل تر و دقیق تر نماید.

    این موضوع را هم عقل می پذیرد و هم تجربه تاریخی تایید می کند که همواره چند فکر بهتر از یک فکربوده و تصمیمی که از تبادل نظرات و برخورد اندیشه های افراد مختلف به دست آید کامل تر و بهتر از تصمیمی است که به وسیله یک فرد و بدون مشورت دیگران گرفته شده و این همان فلسفه وجودی شور و شورا در سازمان ها و موسسات و جوامع مختلف می باشد.    اسلام که کامل ترین و بهترین قوانین را برای حرکت انسان به سوی سعادت و خوشبختی دار است و براساس سرشت انسان استوار بوده و رشد انسان و جامعه انسانی را درحرکت به سوی کمال مطلق که همان الله است تضمین می کند، قطعاً نه اهمیت مشاوره و شورا را درتعالی جوامع انسانی نادیده نگرفته بلکه به اندازه ای به آن ارج نهاده که حتی یک سوره به نام شورا نام گذاری شده است. اینجانب ……………در پست معاونت/ مدیر /معاون اجرایی مدرسه …………………پس از بررسی های انجام شده در زمینه پژوهش به این نتیجه رسیدم که می بایست نحوه نظم بخشیدن به  شورای دبیران را در آموزشگاهم مورد بررسی قرار داهم . تا بتوانم گامی مهم در راستای نظم بخشیدن به  این شورا بردارم.

کلیدواژه : نظم،شورای دبیران،آموزشگاه

برای اطمینان شما عزیزان :

فایل پی دی اف این گزارش تخصصی برای مشاهده در زیر آمده است . ابتدا فایل پی دی اف را مشاهده نمائید و در صورت رضایت فایل ورد این گزارش تخصصی را با قیمت مناسب دو هزار تومان از لینک خرید در یافت نمائید . ابتدا فایل پی دی اف را با کلیک بر روی لینک زیر ببینید :

در صورت مشاهده و رضایت ، فایل ورد این گزارش تخصصی را را با قیمت مناسب فقط دو هزار تومان از دکمه پرداخت زیر دریافت نمائید.

پاسخ دهید